امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر سانی در زنجان 

 نمایندگی مایکروفر سانی در زنجان | خدمات مرکزی

برند سانی (SANY) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر سانی در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر سانی (SANY)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای سانی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر سانی در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

 

unnamed
Panasonic Microwave Oven Transparent Background PNG copy

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر سانی در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر سانی در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

 مایکروفر سانی یکی از مارک های تولید مایکروفر است که محبوبیت بالایی در بین کاربران دارد. در صورتی که با استانداردهای صحیح از این دستگاه بهره نبرید امکان دارد خراب شود. اما باید بدانید که اغلب اختلالاتی که برای انواع برندهای مایکروفر مانند سانی پیش می آید به راحتی توسط متخصص ماهر قابل برطرف شدن هستند. شما می توانید در صورت هر گونه مشکل در دستگاه مایکروفر خود با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان تماس بگیرید.

خدمات تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

 خرابی های متداول در دستگاه مایکروفر سانی

 مایکروفر سانی به علل مختلفی خراب می شود. در زیر به برخی از شایع ترین این اختلالات اشاره می کنیم:

  • خرابی در لامپ مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

 اگر نور مایکروفر به علت خرابی لامپ دستگاه از بین رفته است لازم است که برای تعمیر آن اقدام نمایید. چنان چه لامپ، دیگر روشن نمی شود باید عوض شود. در صورتی که اشکال از پایه لامپ است لازم است که اقدام درست برای رفع این ایراد در نظر گرفته شود. نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان در صورت بروز هر مشکل در لامپ دستگاه تعمیرکاران زبده را به محل مورد نظر شما اعزام می کند.

  • جرقه زدن مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

اگر ظرف های فلزی را داخل دستگاه گذاشته اید مایکروفر جرقه می زند. چنان چه مایکروفر خالی است و همچنان مشکل جرقه وجود دارد لازم است که برخی موارد مانند لامپ مگنترون بررسی شود.

مراکز تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

  • کار نکردن گریل مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

در صورتی که گریل مایکروفر روشن نمی شود لازم است که برخی از قطعه های دستگاه ارزیابی شوند و علت اصلی این ایراد مشخص شود. برای مثال ممکن است المنت یا ترموستات خراب باشند و یا این که این ایراد به دلیل خرابی در برد باشد. در صورتی که هر یک از این بخش ها خراب باشند تکنسین های نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان بهترین راهکار را برای برطرف کردن مشکل در نظر می گیرند.

  • خاموش شدن دستگاه مایکروفر سانی در زمان کار

 اگر این مساله برای مایکروفر شما ایجاد شده است لازم است که در گام اول قفل درب دستگاه مورد ارزیابی قرار بگیرد. چنان چه قفل درب خراب است لازم است که تعمیر یا تعویض شود. اگر برخی از قطعه ها مانند خازن و سوییچ ها قدیمی شده اند لازم است که تعویض شوند. زیرا بسیاری از اجزای مایکروفر در صورت کار زیاد دچار فرسودگی می شوند و نمی توانند مانند اول به خوبی کار کنند. در نتیجه در کارکرد کلی دستگاه تاثیر می گذارند.

 در نظر داشته باشید در صورتی که مایکروفر در حین کار کردن خاموش می شود لازم است که ترانسفورمر، تاچ پد و فن موتور ارزیابی شوند. لازم است که این موضوع توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان چک و قطعه معیوب بررسی شود.

مرکز تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

  • از کار افتادن دکمه های مایکروفر سانی

 ممکن است در هنگام کار با دستگاه مایکروفر سانی متوجه شوید که بعضی از دکمه های دستگاه کار نمی کنند. همچنین امکان دارد زمانی که دکمه ها را فشار می دهید تنظیمات بر طبق خواسته شما پیاده سازی نمی شود. در این جا لازم است که دکمه های معیوب توسط تیم کارشناسی نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان مورد بررسی قرار بگیرند و بهترین راه حل اجرا شود. لازم است بدانید اگر صفحه لمسی که عقب کنترل پنل است تخریب شده باشد دکمه ها دیگر کار نمی کنند. صفحه کنترل اصلی چنان چه دچار نقص باشد می تواند سبب شود تا دکمه ها از کار بیفتند.

نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد خرابی های متداول و تعمیرات قطعات معیوب در دستگاه مایکروفر سانی صحبت کردیم. لازم است که در صورت بروز هر ایراد ابتدا با نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر سانی در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر سانی در زنجان

تعمیر مایکروفر سانی در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر سانی در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر سانی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر سانی در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر سانی در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.