مراحل ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زنجان سرویس | تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین ظرفشویی ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین ظرفشویی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در زنجان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیرات ظرفشویی زنجان

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جهت تعمیر و سرویس :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات ماشین ظرفشویی

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۰- ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 40000 تومان می باشد).

۱۲ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی :

 1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش
 2. جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 3. تخلیه نکردن آب پس از شستشو
 4. تمیز نشستن ظرف ها
 5. معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی
 6. بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی
 7. آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب
 8. باز نشدن درب ماشین ظرفشویی
 9. آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی
 10. عدم ورود آب به ظرفشویی
 11. گرم نشدن آب به مقدار لازم
 12. مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن
تعمیرات ماشین ظرفشویی در زنجان

تعمیر ظرفشویی در زنجان

در حال حاضر ماشین‌های ظرفشویی به دلیل کارایی زیاد و صرفه ‌جویی در وقت، تقریبا در همه خانه‌ها پیدا می‌شوند. یکی از بهترین و کار آمدترین وسایل موجود در هر آشپزخانه ماشین‌های ظرفشویی هستند. خانم‌های خانه داری که روزانه در حال آشپزی و پخت هستند و به اینکار علاقمندند، در پایان از شستن ظرفهای کثیف و چرب فراری هستند. از این رو داشتن یک ماشین ظرفشویی سالم و باکیفیت جهت آسودگی خاطر و راحتی در آشپزخانه ضروری است. ظرفشویی نیز همچون دیگر وسایل برقی و خانگی  پس از مدتی کارکردن امکان دارد دچار مشکل شود و به تعمیر نیاز داشته باشد. از آنجا که این وسیله قیمت بالایی دارد، لازم است که تعمیر آن با بهترین کیفیت و سرعت بیشتری انجام گیرد. مجموعه ما از جمله مجموعه‌هایی است که تعمیر ظرفشویی در زنجان را با بهترین قیمت و کیفیت و در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می‌دهد.

قسمت‌های اصلی ماشین ظرفشویی

مکانیسم کنترل:
این قسمت در داخل درب پشتی صفحه کنترل واقع شده است و به صورت کلی یک سیستم الکترومکانیکی است که وظیفه کنترل قسمت‌هایی اعم از تایمر، قفل درب، تلگراف شوینده، اسپری شست و شو و سیستم تخلیه را به عهده دارد که در ماشین‌های ظرفشویی پیشرفته حاوی سیستم کنترل رایانه‌‌ای است.

شیر ورودی:
وظیفه دارد از منبع آب منزل، آب را وارد و به داخل حوضچه و جت پمپ‌ ماشین ظرفشویی هدایت کند.

پمپ:
پمپ‌ها وظیفه انتقال آب از حوضچه به بازوهای اسپری آب و نیز تخلیه آب از حوضچه به شلنگ تخلیه که به وسیله یک موتور الکتریکی تغذیه می‌شوند را دارند.

 تعمیرات ظرفشویی در زنجان

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی و نیاز به تعمیر ظرفشویی در زنجان

تعداد قطعات به کار رفته در ماشین ظرفشویی زیاد و دارای ساختار پیچیده‌ای می باشد. به همین خاطر خود اشخاص معمولا قادر به تعمیر ماشین ظرفشویی نیستند و به یک تعمیرکار متخصص نیاز دارند. از جمله مشکلات رایج در ماشین‌های ظرفشویی عبارتند از:

 • باقی ماندن آب در ماشین ظرفشویی
 • مشاهده خطاهای متعدد روی ماشین ظرفشویی مانند خطای e15
 • باقی ماندن کف در ماشین ظرفشویی
 • جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی
 • سر د صدای زیاد ماشین ظرفشویی
 • نقص تایمرهای الکتریکی و نیمه الکترونیکی و میکروسوییچ و سنسورها
 • نشت کردن آب از ماشین ظرفشویی
 • ایراد عدم تخلیه آب
 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی
 • خشک نشدن ظرفهای شسته شده در ظرفشویی
 • تمیز شسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی
 • بوی نامطبوع داخل ماشین ظرفشویی

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی

یکی از رایج‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی، روشن نشدن دستگاه جهت شستشوی ظرفها است.

دلیل آن سالم نبودن مدارها و فیوزهای ظرفشویی، خرابی‌های سیم‌های برق و دو شاخه و یا بسته نشدن درب دستگاه است.

نخستین اقدام برای بر طرف کردن این نقص فنی، بررسی و مطمئن شدن از سالم بودن مدارها و فیوزهای دستگاه است. درست بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی، خرابی و یا پارگی سیم برق دستگاه همچنین سالم نبودن دو شاخه برق، از دلایل اصلی بروز این ایراد به شمار می‌روند.

تعمیر ظرفشویی در زنجان

آیا عدم شستشوی ظروف با تعمیر ظرفشویی در زنجان درست می شود؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین ظرفشویی، عدم شستشو و تمیز کردن بهینه ظروف است. چنانچه این مشکل به وجود آید، عملا فرآیند شستشوی ظروف با اختلال مواجه خواهد شد.

دلیل آن جمع شدن چربی یا ذرات ریز غذا به دور واشر درب، آبپاش‌های داخلی، صفحه صافی و فیلتر دستگاه است که می‌تواند مانع از انجام عملکرد صحیح ماشین ظرفشویی و بروز این مشکل شود.

به‌منظور بر طرف کردن این مشکل ابتدا می‌بایست از تمیز بودن بخش‌های داخلی دستگاه مطمئن شوید. روشن کردن ماشین ظرفشویی بدون ظرف و استفاده از سیستم تمیز کردن دستگاه، کمک بسیاری خواهد کرد.

دلیل ایجاد سر و صدا در زمان کارکرد ظرفشویی

از دیگر مشکلات ماشین ظرفشویی ایجاد سروصدا در حین عملکرد دستگاه است.

از جمله دلایل بروز این مشکل می‌تواند معیوب بودن پمپ ماشین، چیدمان غلط ظروف در ماشین ظرفشویی، خراب شدن بازوهای اسپری آب و آبپاش‌های دستگاه باشد.

برای بر طرف کردن این مشکل ابتدا می‌بایست پمپ ماشین را مورد بررسی قرار داد. همینطور تعویض بازوهای اسپری آب در بر طرف ساختن این مشکل بسیار تاثیرگذار است. علاوه بر این اگر در زمان پاشیده شدن آب، آبپاش‌ها درست نچرخیده یا به سطح ظروف و دیواره‌های دستگاه برخورد می‌کنند، برای رفع این مشکل باید از یک تعمیرکار تعمیر ماشین ظرفشویی در زنجان کمک بگیرید. برای تعمیر ظرفشویی در زنجان همین حالا با ما (زنجان سرویس)تماس بگیرید.

دلیل خشک نشدن ظروف بعد از پایان فرآیند شستشو ظرفشویی

گاها پس از اتمام عملیات شستشوی ظروف، با باز کردن درب ماشین ظرفشویی، شاهد جاری شدن آب و خشک نبودن ظروف هستیم.

علت آن خراب شدن مخزن تخلیه دستگاه و نیز مسدود شدن مسیر پمپ تخلیه با ذرات ریز غذا و چربی‌ها می‌تواند در بروز این مشکل تاثیرگذار باشد.

یکی از بهترین راهکارها جهت رفع این مشکل، بررسی کردن دریچه مخزن تخلیه دستگاه است. در صورت کار نکردن این قطعه ابتدا چک کنید که آیا این دریچه با ذرات غذا مسدود نشده باشد، در صورت مسدود شدن آن را تمیز کنید و در غیر این صورت می‌بایست آن را تعویض کنید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی در زنجان

آیا تولید بوی بد و نامطبوع ظرفشویی با تعمیر ظرفشویی در زنجان حل می شود؟

از دیگر مشکلات ماشین ظرفشویی، تولید و انتشار بوی بد و نامطبوع بعد از پایان عملیات شستشوی ظروف است.

دلیل آن باقی ماندن چربی‌ها یا تکه‌های ریز غذا در اسپری آبپاش‌ها، صفحه صافی و لبه پایین درب دستگاه باعث ایجاد بوی بد در ماشین ظرفشویی می‌شود.

برای بر طرف کردن این مشکل باید محفظه داخلی دستگاه با مواد شوینده و خوشبو کننده تمیز شود و همچنین تمیز کردن چربی‌ها از سطح ظروف برای رفع این مشکل بسیار کمک کننده است.

علت طولانی شدن فرآیند شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی

به عنوان یکی دیگر از مشکلات متداول ماشین ظرفشویی می‌توان به کامل نشدن و یا طولانی شدن مدت زمان پروسه شستشوی ظرف‌ها اشاره کرد که مربوط به خرابی و معیوب شدن بعضی از قطعات دستگاه است. از دلایل اصلی بروز این نقص فنی در ماشین ظرفشویی خراب شدن قطعاتی نظیر قطعه گرماساز، ترموستات و موتور تایمر است.

هزینه تعمیر ظرفشویی در زنجان

در انتها سعی کنید از درستی عملکرد کلیه اجزای ماشین ظرفشویی خود پیش از هر بار شستشو اطمینان پیدا کنید و جهت پیشگیری از خرابی‌ها در بلند مدت و همچنین صرفه جویی در هزینه‌ها، سرویس‌های مربوط به ماشین ظرفشویی خود را هر چند وقت یک بار توسط تکنسین تعمیر ظرفشویی در زنجان بررسی کنید.

برای افراد خرابی ماشین ظرفشویی یقینا نگرانی‌هایی به وجود می‌آورد، چرا که علاوه بر هزینه‌های زیاد، پیدا کردن تعمیرکار متخصص و مورد اعتماد مشکلات خاص خود را دارد.
همچنین باید توجه داشت که جابجایی ماشین ظرفشویی ممکن است باعث آسیب رساندن به آن شود.
بنابرین در چنین شرایطی تعمیر ماشین ظرفشویی در خانه می‌تواند بهترین گزینه باشد.

مرکز زنجان سرویس با 10 سال سابقه مفید کاری در تعمیر انواع برندها نظیر ظرفشویی بوش، سامسونگ، ال جی، دوو، زیمنس و تمامی برندهای موجود در بازار اماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز در سریع ترین زمان ممکن و اصلی ترین قطعات موجود در بازار و شرکتی می باشد.

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس


در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی ماشین ظرفشویی زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش

تعمیرات ماشین ظرفشویی در زنجان | در مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس : 02433364507

 

 

 

map