امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی ویرپول در زنجان 

نمایندگی ظرفشویی ویرپول در زنجان | خدمات مرکزی

برند ویرپول (WHIRPOOL) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی ظرفشویی ویرپول در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات ظرفشویی ویرپول در زنجان (WHIRPOOL)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های ویرپول در زنجان باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی ویرپول برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

10 دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول در زنجان جهت تعمیر و سرویس :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی ویرپول در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

 

تعمیرات ظرفشویی ویرپول در زنجان
تعمیرات ظرفشویی ویرپول در زنجان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در زنجان :

1 – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

4 – تمیز نشستن ظرف ها

5 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

6 – بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

7 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

8 – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

9 – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

10 – عدم ورود آب به ظرفشویی

11 – گرم نشدن آب به مقدار لازم

12 – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی ویرپول در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی ظرفشویی ویرپول در زنجان

ماشین ظرفشویی درست مانند ماشین لباسشویی زمانی که مشکل و یا خرابی در هر یک از قطعات آن رخ بدهد، کد خطایی را بر روی صفحه نمایشگر نشان می‌دهد. ظرفشویی ویرپول یکی از وسایل برقی است که در بسیاری از خانه‌ها یافت می‌شود و افراد زیادی به دلیل مشغله کاری و یا نداشتن زمان به طور مداوم برای شستشوی ظروف از آن استفاده می‌کنند. در صورت بروز خطا و یا مشکل در این دستگاه باید از نظر کارشناسان و متخصصان با تجربه بهره‌مند شد و در صورت امکان به نمایندگی ظرفشویی در زنجان مراجعه شود.

آیا شما با کد‌های خطایی که ممکن است بر روی صفحه نمایشگر نشان داده شود، مطلع هستید؟ در این لدینگ قصد داریم تا شما را با کد خطا که ممکن است مشاهده کنید آشنا کنیم.

خدمات تعمیر ظرفشویی ویرپول در زنجان

کد خطای F0 در ماشین ظرفشویی ویرپول و تعمیر ظرفشویی ویرپول در زنجان

این کد زمانی نمایش داده می‌شود که سنسور دستگاه شما با خرابی و یا نقصی مواجه شده باشد. در این شرایط، باید حسگر‌ها را کنترل کرده و از ارتباط آن با برد اطمینان حاصل کنید. در صورتی که توانایی رفع این کد خطا را ندارید، بهتر است با کارشناسان نمایندگی ظرفشویی ویرپول در زنجان ارتباط بگیرید.

 

کد خطای F1 در ماشین ظرفشویی ویرپول و نظرات کارشناسان در نمایندگی ظرفشویی ویرپول در زنجان

 

زمانی فرد این کد خطا را بر روی صفحه نمایشگر مشاهده می‌کند که سنسور دمای دستگاه فعال شده باشد. در این شرایط و به منظور حل این کد خطا ابتدا می‌بایست از دمای استاندارد آب مطمئن شوید. سنسور دما تنها زمانی فعال می‌شود که دمای آب در داخل ماشین ظرفشویی پایین‌تر از ۳ درجه سانتیگراد و یا بالاتر از ۸۵ درجه سانتیگراد برسد. به منظور تعویض و یا تعمیر سنسور دما، لازم است که به مرکز تعمیر ظرفشویی ویرپول در زنجان مراجعه شود.

مراکز تعمیر ظرفشویی ویرپول در زنجان

کد خطای F2 در ظرفشویی ویرپول و نظرات کارشناسان در نمایندگی ظرفشویی ویرپول در زنجان

این کد خطا یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که ممکن است برای ماشین ظرفشویی اتفاق بیفتد. در این شرایط به احتمال زیاد آب نشت کرده است. به منظور حل این مشکل ابتدا باید محل نشتی تشخیص داده و برطرف گردد. کارشناسان در مرکز تعمیر ظرفشویی ویرپول در زنجان برای انجام این کار ابتدا توصیه می‌کنند تا دستگاه تخلیه شده و با بهره‌گیری از رهنمون‌های یک کارشناس ماهر نسبت به یافتن مکان نشتی و برطرف کردن آن اقدام شود.

 

کد خطای F3 در ظرفشویی ویرپول

نمایش این کد بر روی نمایشگر نشان می‌دهد که سیستم گرمایشی دستگاه دچار نقص و یا خرابی شده است. در این شرایط باید نسبت به خراب شدن المنت هیتر مشکوک شوید و از سالم بودن اتصالات ما بین کنترل پنل و هیتر اطمینان حاصل کنید.

 

کد خطای F4 در ماشین ظرفشویی ویرپول و نظرات کارشناسان در مرکز تعمیر ظرفشویی ویرپول در زنجان

در صورتی که این کد نمایش داده شود، به احتمال زیاد دستگاه عمل تخلیه را به درستی انجام نمی‌دهد. برای انجام این کار لازم است که پمپ و شلنگ تخلیه بررسی شود و در صورتی که بسته شده، نسبت به تعویض و یا تعمیر آن اقدام شود. گاهی اوقات این اتفاق پیش می‌آید که جسمی کوچک در این مسیر گیر کرده و یا بقایایی از مواد غذایی باقی بماند. در صورتی که بعد از شستشو و تمیز نمودن پمپ تخلیه، این کد همچنان بر روی صفحه نمایشگر نشان داده شود، باید نسبت به تعویض پمپ در نمایندگی ظرفشویی ویرپول در زنجان اقدام نمایید.

مرکز تعمیر ظرفشویی ویرپول در زنجان

کد خطای F5 در ماشین ظرفشویی ویرپول

این کد خطا در شرایط نمایش داده می‌شود که روتور مسدود شده باشد. در این شرایط، نمایندگی ظرفشویی ویرپول در زنجان به صاحب دستگاه پیشنهاد می‌کند که چرخنده روتور را تعویض و یا تعمیر کند.

 

سخن پایانی

ماشین ظرفشویی در بسیاری از خانواده‌ها به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد و دور از ذهن نیست که این دستگاه با مشکلاتی مواجه شده و خانواده را متحمل پرداخت هزینه‌هایی نیز کند. برای این که دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود، حتماً باید از نظر کارشناسان و متخصصان متبحر و کارآزموده در نمایندگی ظرفشویی ویرپول در زنجان مراجعه کنید. در این شرایط می‌توانید مطمئن باشید که مشکل دستگاه شما به درستی تشخیص داده شده و تعمیر خواهد شد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ویرپول در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی ویرپول در زنجان

تعمیرات ظرفشویی ویرپول در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر ظرفشویی ویرپول در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ظرفشویی ویرپول | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی ویرپول در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات ظرفشویی ویرپول در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر ظرفشویی در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.