امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی هاردستون در زنجان 

نمایندگی ظرفشویی هاردستون در زنجان | خدمات مرکزی

برند هاردستون (HARDSTONE) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی ظرفشویی هاردستون در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات ظرفشویی هاردستون در زنجان (HARDSTONE)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های هاردستون در زنجان باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی هاردستون برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

9 دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی هاردستون در زنجان جهت تعمیر و سرویس :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی هاردستون در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

 

تعمیرات ظرفشویی هاردستون در زنجان
تعمیرات ظرفشویی هاردستون در زنجان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی هاردستون در زنجان :

1 – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

4 – تمیز نشستن ظرف ها

5 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

6– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

7 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

8 – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

9 – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

10 – عدم ورود آب به ظرفشویی

11 – گرم نشدن آب به مقدار لازم

12 – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نکته هایی در مورد بایدها و نباید های ماشین ظرفشویی

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی هاردستون در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی ظرفشویی هاردستون در زنجان

ماشین ظرفشویی همانند ماشین لباسشویی هنگام مواجهه با مشکل و یا نقص در هر یک از قسمتها، به شکل یک کد خطا این مشکل را بر روی نمایشگر دستگاه نشان می‌دهد. ظرفشویی یکی از وسایل برقی است که در بسیاری از منازل وجود دارد و اعضای خانواده به دلیل مشغله و یا نداشتن وقت به طور مستمر برای شستشوی ظرف ها از آن استفاده می‌کنند. در صورت هرگونه خطا یا مشکل در این دستگاه باید مطابق با نظر کارشناسان و متخصصان رفتار کرد و حتی الامکان به نمایندگی ظرفشویی هاردستون در زنجان مراجعه شود.

آیا می دانید با مشاهده ارورE10 باید چه اقداماتی انجام دهید؟ در این لدینگ قصد داریم تا شما را با کدهای خطا که ممکن است در ماشین ظرفشویی هاردستون با آن مواجه شوید آشنا کنیم.

تعمیرات ظرفشویی هاردستون در زنجان

کد خطای E10 در ماشین ظرفشویی برند هاردستون

با مشاهده این کد خطا، نمایندگی تعمیر ظرفشویی در زنجان به عدم تراز بودن لباسشویی، گرفتگی در دریچه ورودی آب مشکوک می‌شود. برای حل مشکل، ابتدا باید پایه های دستگاه تراز شوند. در صورتی که گرفتگی در دریچه ورودی آب نیز مشاهده شود، باید آن را کاملا تمیز کنید.

کد خطای E11 در ماشین ظرفشویی برند هاردستون

در صورت مشاهده این کد بر روی نمایشگر، مرکز تعمیر ظرفشویی هاردستون در زنجان به نقص در هیدروستات و همچنین برد الکترونیکی شک می‌کند. این خطا معمولا زمانی بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود که فرآیند آبگیری در دستگاه بیش از اندازه طول بکشد. به منظور بر طرف کردن این مشکل نمایندگی ظرفشویی هاردستون در زنجان نسبت به رفع عیب و یا تعمیر هیدروستات و یا برد اصلی اقدام خواهد کرد

خدمات تعمیر ظرفشویی هاردستون در زنجان

کد خطای E20 در ماشین ظرفشویی برند هاردستون

این مشکل حاکی از وجود یک مشکل در سیستم تخلیه آب می‌باشد و در صورتی ظاهر می‌شود که فرآیند تخلیه آب در ظرفشویی به خوبی انجام نخواهد شد. نمایندگی ظرفشویی هاردستون در زنجان برای حل مشکل از تمیز بودن فیلتر و پمپ مطمئن می‌شود. همچنین لازم است که شلنگ تخلیه بررسی شود و از تا نخوردن آن مطمئن شوید. در صورتی که این خطا با این اقدامات برطرف نشود، مرکز تعمیر ظرفشویی هاردستون در زنجان نسبت به عیب یابی در برد الکترونیکی اقدام خواهد کرد.

کد خطای E21  در ماشین ظرفشویی برند هاردستون

این کد خطا نشان دهنده عدم تخلیه کردن آب در دستگاه است. به منظور حل این مشکل کارشناسان و متخصصان می بایست نسبت به عیب یابی پمپ تخلیه و برد اقدام نمایند.

کد خطای  E30در ماشین ظرفشویی برند هاردستون

این کد زمانی نمایش داده می‌شود که درب ماشین ظرفشویی باز باشد. در این شرایط، نمایندگی ظرفشویی هاردستون در زنجان توصیه خواهد کرد که از بسته بودن درب دستگاه اطمینان حاصل کنید. در صورتی که این کد خطا با این اقدامات برطرف نشود، می بایست میکروسوئیچ و همچنین قفل درب نیز کنترل شوند.

کد خطای  E31در ماشین ظرفشویی برند هاردستون

این کد حاکی از خرابی و یا نقص در قطعه میکروسوئیچ می‌باشد. مرکز تعمیر ظرفشویی هاردستون در زنجان در این شرایط نسبت به تعویض قطعه اقدام خواهد کرد.

مرکز تعمیر ظرفشویی هاردستون در زنجان

کد خطای  E33ماشین ظرفشویی برند هاردستون

این ارور نشان دهنده خرابی و یا نقصی در سنسور دما می‌باشد. براساس نظر کارشناسان در نمایندگی ظرفشویی هاردستون در زنجان، این قطعه باید تعویض گردد.

کد خطای  E34ظرفشویی برند هاردستون

زمانی که این کد را بر روی صفحه نمایشگر مشاهده کردید، باید به خرابی المنت و به طور احتمالی ترمیستور مشکوک شوید. براساس نظر کارشناسان در مرکز تعمیر ظرفشویی هاردستون در زنجان، باید المنت و یا ترمیستور بررسی و نسبت به تعویض و یا تعمیر آن ها اقدام شود.

کد خطای  E35ظرفشویی برند هاردستون

زمانی که این کد خطا و یا همان ارور را بر روی نمایشگر دستگاه خود مشاهده کردید، باید به خرابی المنت و یا سنسور حرارتی مشکوک شوید. در نمایندگی ظرفشویی هاردستون در زنجان در این شرایط کارشناسان نسبت به تعمیر و یا تعویض المنت و یا سنسور حرارتی اقدام خواهند کرد.

سخن پایانی

ماشین ظرفشویی به عنوان یک وسیله پرکاربرد در بسیاری از منازل به کار گرفته می شود.  بنابراین خرابی این دستگاه امری بعید نخواهد بود. برای این از تعمیر و یا تعویض قطعه ای به شکل تضمین شده در دستگاه خود مطمئن باشید، حتماً باید نظر کارشناسان و افراد متبحر و حرفه ای را در نمایندگی ظرفشویی هاردستون در زنجان جویا شوید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی هاردستون در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی هاردستون در زنجان

تعمیرات ظرفشویی هاردستون در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر ظرفشویی هاردستون در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ظرفشویی هاردستون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی هاردستون در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات ظرفشویی هاردستون در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر ظرفشویی در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.