امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی نف در زنجان 

نمایندگی ظرفشویی نف در زنجان | خدمات مرکزی

برند نف (NEFF) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی ظرفشویی نف در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات ظرفشویی نف در زنجان (NEFF)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های نف در زنجان باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی نف برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

9 دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی نف در زنجان جهت تعمیر و سرویس :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی نف در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

 

تعمیرات ظرفشویی نف در زنجان
تعمیرات ظرفشویی نف در زنجان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی نف در زنجان :

1 – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

4 – تمیز نشستن ظرف ها

5 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

6– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

7 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

8 – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

9 – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

10 – عدم ورود آب به ظرفشویی

11 – گرم نشدن آب به مقدار لازم

12 – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی نف در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی ظرفشویی نف در زنجان

ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از وسایل برقی پرکاربرد ممکن است با مشکلاتی هر چند جزئی نیز همراه باشد. لازم است که در صورت مشاهده هر نقص و یا خرابی در این دستگاه به نمایندگی ظرفشویی نف در زنجان مراجعه کنید. به منظور تعمیر ظرفشویی به خاطر داشته باشید که به افراد و یا تکنسین‌های متبحر مراجعه کنید.

در صورتی که تعمیرکار از تخصص خوبی برخوردار نباشد، علاوه بر این که هزینه‌های دیگری بابت تعمیر مجدد بر خانواده تحمیل می‌شود، مشکلات جدی‌تری در لوازم برقی منزل نیز ایجاد خواهد شد. در این لدینگ تمایل داریم به بررسی کد‌های خطا که در این وسیله برقی دیده می‌شود و راه حل‌هایی که توسط نمایندگی ظرفشویی در زنجان ارائه می‌شود بپردازیم.

خدمات تعمیر ظرفشویی نف در زنجان

کد خطای E7 در ماشین ظرفشویی و راه حل نمایندگی ظرفشویی نف در زنجان

کد خطای E7 در ماشین ظرفشویی نف به دنبال نقص در بخش ورودی آب به محفظه شستشوی این دستگاه نمایش داده می‌شود. به منظور بر طرف کردن این کد خطا و تعمیر ظرفشویی نف در زنجان ، ظروف باید طوری چیده شوند که راه ورود آب بسته نشود.

 

کد خطای E12 در ماشین ظرفشویی نف و تعمیر ظرفشویی نف در زنجان

این که خطای E12 نشان داده می‌شود را می‌توان به کثیفی در المنت هیتر دستگاه نسبت داد. برای رفع این مشکل لازم است که ماشین ظرفشویی با مواد شوینده‌ای که مخصوص این کار است شستشو داده شده و تمیز شود.

مراکز تعمیر ظرفشویی نف در زنجان

کد خطا E14 و E15 در ظرفشویی نف

علت نمایش کد خطای E14 و E15 در این وسیله برقی به دلیل نشت کردن آب از دستگاه است. در این شرایط به احتمال زیاد یا مخزن سوراخ شده و یا سنسور‌های فلوتر دچار مشکل شده‌اند. به منظور برطرف کردن این مشکل باید محل نشتی مشخص شده و در نمایندگی ظرفشویی نف در زنجان نسبت به تعمیر و یا تعویض قطعه اقدام نمایید.

 

کد خطای E16 در ظرفشویی و تعمیر ظرفشویی نف در زنجان

دلیلی که باعث نمایش این کد خطا می‌شود، آبگیری کردن مداوم و پر شدن دستگاه از آب می‌باشد. در این شرایط باید نسبت به خرابی و نقص در شیر برقی مشکوک شوید. به منظور برطرف کردن این مشکل باید شیر برقی را چک کرده و در صورت سالم بودن به نمایندگی ظرفشویی نف در زنجان مراجعه کنید تا علل دیگر را بررسی کنند.

 

کد خطای E22 ماشین ظرفشویی نف

دلیل بروز این خطا در دستگاه به گرفتگی در فیلتر‌های دستگاه باز می‌گردد. جهت برطرف کردن این کد خطا نسبت به جدا کردن فیلتر‌های دستگاه اقدام کرده و ضایعات و گرفتگی‌های آن‌ها را شسته و درون دستگاه قرار دهید. اگر انجام این کار برایتان به تنهایی اممکان‌پذیر نیست به نمایندگی ظرفشویی نف در زنجان مراجعه کنید.

مرکز تعمیر ظرفشویی نف در زنجان

کد خطای E24 ماشین ظرفشویی نف

کد خطای E24 ماشین ظرفشویی نف به علت انسداد در شلنگ تخلیه فاضلاب رخ می‌دهد. البته ممکن است که درپوشی که بر روی پمپ تخلیه قرار دارد نیز شل شده باشد. جهت حل این مشکل، مسیر شلنگ تخلیه را به خوبی کنترل کنید و در صورت مشاهده پیچ خوردگی، آن را باز کنید.

 

سخن پایانی

ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از وسایل برقی کاربردی ممکن است بار‌ها در طول روز استفاده شود و بنا بر دلایلی با مشکل واجه شود. در صورت بروز خرابی و تعمیر ظرفشویی نف در زنجان می‌بایست از نظر کارشناسانه افراد متخصص بهره‌مند شوید. افراد متخصص در نمایندگی ظرفشویی نف در زنجان به ساختار هر برند و طراحی آن به طور کامل مسلط هستند و این توانایی را دارند که بدون اتلاف وقت نسبت به تعمیر دستگاه برقی شما اقدام نمایند. کارشناسان و متخصصین ما در این مرکز تعمیرات مشتاقانه منتظر پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی نف در زنجان

چرا زنجان سرویس را برای تعمیر ظرفشویی نف در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ظرفشویی نف | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی نف در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات ظرفشویی نف در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر ظرفشویی در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی نف در زنجان

تعمیرات ظرفشویی نف در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map