امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیرات ظرفشویی مدیا در زنجان 

نمایندگی ظرفشویی مدیا در زنجان | خدمات مرکزی

برند مدیا (MIDEA) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی ظرفشویی مدیا در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآمد در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات ظرفشویی مدیا در زنجان (MIDEA)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های مدیا در زنجان باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی مدیا برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

10 دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مدیا در زنجان جهت تعمیر و سرویس :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات ظرفشویی مدیا در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

 

تعمیرات ظرفشویی میدیا در زنجان
تعمیرات ظرفشویی میدیا در زنجان

12 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی مدیا در زنجان :

1 – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

2 – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

3 – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

4 – تمیز نشستن ظرف ها

5 – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

6– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

7 – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

8 – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

9 – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

10 – عدم ورود آب به ظرفشویی

11 – گرم نشدن آب به مقدار لازم

12 – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نکته هایی در مورد بایدها و نباید های ماشین ظرفشویی

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات ظرفشویی مدیا در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان

در گذشته، همه با استفاده از دست به شست و شوی ظروف خود می پرداختند. معمولا پس از هر شب نشینی ای، مادر خانواده به فکر شستن کوهی از ظرف بود که برای صبح ظرف ها خشک نشوند. اما با گذشت زمان، انسان ها به این فکر افتادند که چگونه می توانند زمان کمتری را صرف شستن این ظروف کثیف بکنند. ماشین های ظرفشویی از جمله اختراعاتی بود که همه را از شر شست و شوی ظروف کثیف و زیاد راحت کرد.

ماشین ظرفشویی مدیا، از جمله ماشین هایی است که با برندی خوش نام در بازار لوازم خانگی قد علم کرده است. این برند با کیفیت، با انواع مدل های مختلف در حوزه ماشین ظرفشویی، در پی با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین خدمات ظرفشویی می باشد.

اما هر چه باشد، هیچ راه گریزی از تعمیر هیچ تکنولوژی ای وجود ندارد، اگرچه از برندی بسیار با کیفیت نیز باشد. ماشین های ظرفشویی مدیا نیز پس از مدتی استفاده، نیازمند تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان و با تعویض قطعات خود هستند. اما نکته ای که باید در هنگام تعمیر لوازم برقی بزرگ خود دارید، این موضوع است که سعی کنید خدمات تعمیر ظرفشویی در محل را بگیرید؛ چرا که این کار علاوه بر اینکه تمامی هزینه های حمل و نقل دستگاه شما را حذف می کند، شما می توانید شاهد تمامی فرآیند تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان باشید. همین موضوع می تواند از خط و خش افتادن روی وسیله شما جلوگیری کند و شما نگرانی بابت اینکه قطعات اصل دستگاهتان باز نمی شود، کاملا مطمئن باشید.

جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان با شماره تلفن های ۰۲۴۳۳۳۶۴۵۰۷تماس حاصل فرمایید.

 نمایندگی مدیا در زنجان

عیب یابی و تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان

همانطور که گفتیم تمامی تکنولوژی ها من جمله ظرفشویی مدیا مستلزم تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان است. لذا بهتر است زمانی که این دستگاه، به ایرادی هر چند کوچک، می خورد؛ قادر به تشخیص این موضوع باشیم، تا بتوانیم تعمیرکار را جهت تعمیر دستگاه خود به درستی راهنمایی کنیم. ما در ادامه به بررسی موضوعاتی خواهیم پرداخت که در جهت تشخیص مشکل دستگاهتان به شما کمک کند.

نکته: هر چه دیرتر علت برخی از نشانه ها را خراب بودن ماشین ظرفشویی مدیا تشخیص دهید و در تعمیر ظرفشویی در زنجان ، سهل انگاری کنید؛ ممکن است قطعات بیشتری در ماشین ظرفشویی شما خراب شوند که این موضوع موجب می شود که به مرور دستگاه شما از عملکرد طبیعی خارج شود و از کار بیفتد؛ به طوری که با تعویض قطعات و صرف هزینه های گزاف هم نمی توانید مشکل را حل کنید و مجبور به خرید ماشین ظرفشویی مدیا جدیدی خواهید بود. پیشنهاد ما به شما این است که برای پیشگیری از این موضوع، در هر دوره طولانی از مصرف خود، با نمایندگی های ظرفشویی مدیا تماس گرفته و با صرف هزینه ای بسیار کمتر از تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان، از خدمات سرویس ظرفشویی مدیا در زنجان بهره مند شوید. چرا که این موضوع باعث می شود که قطعات داخلی دستگاه خود را از خطر خراب شدن نجات دهید و عمر ماشین ظرفشویی مدیا خود را طولانی تر کنید.

علت اینکه ماشین ظرفشویی مدیا سر و صدای زیادی تولید می کند چیست؟

در حقیقت تمامی ماشین های ظرفشویی با هر برند و مدلی، در هنگام کار کردن به میزان قابل تحملی سر و صدا از خود تولید می کنند ولی زمانی که احساس کردید این میزان صدا حالت آزار دهنده ای به خود گرفته است، بهتر است بدانید که ممکن است پمپ ماشین ظرفشویی تان خراب شده باشد. که با صلاح دید متخصصین زنجان سرویس ممکن است با تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان مشکل حل شود، و یا اینکه نیاز به تعویض پمپ ماشین ظرفشویی داشته باشید.

اما ممکن است این موضوع ناشی از موارد  دیگری باشد، که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

 • گاهی ممکن است تولید صدای اضافی در ماشین ظرفشویی ناشی از این باشد که بازودهای شست و شو شکسته باشند و یا به مشکلی خورده باشند. با تعویض این قطعه می توانید دستگاه را به عملکرد طبیعی خود باز گردانید.
 • گاهی ممکن است تولید صدای غیر طبیعی از ماشین ظرفشویی مدیا، تراز نبودن ماشین ظرفشویی باشد. معمولا در صورتی که ماشین ظرفشویی توسط تعمیرکار نصب نشود، این مشکل بیشتر نمایان می‌ شود. بنابراین حتما سعی کنید برای نصب ماشین ظرفشویی مدیا با نمایندگی ظرفشویی مدیا در زنجان تماس بگیرید.

تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان

علت بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی مدیا چیست؟

گاهی ممکن است درب ماشین ظرفشویی مدیا شما بسته نشود، که دلایل متعددی می تواند داشته باشد ولی اولین علت آن، احتمالا درست نچیدن ظروف در درون ماشین ظرفشویی می تواند باشد.

مورد بعدی احتمالا از قفل درب ماشین ظرفشویی مدیا است. برای بررسی این مورد باید از یک تعمیر کار در مرکز تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان کمک بگیرید تا تمام قطعات و اتصالات درب ماشین ظرفشویی را چک کند.

علت کثیف شستن ظروف در ماشین ظرفشویی مدیا چیست؟

گاهی ممکن است شما متوجه این موضوع شوید که ظروف به درستی، داخل ماشین ظرفشویی مدیا شست و شو نمی شوند. این موضوع دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. در ادامه به بررسی این موضوعات خواهیم پرداخت:

 1. اولین مورد این است که ممکن است تکه های غذایی که روی ظرف، پیش از گذاشتن درون ماشین ظرفشویی مدیا، بیش از حد مجاز بوده باشد. بنابراین بهتر است حواستان به میزان تمیز قرار دادن ظروف درون دستگاه باشد.
 2. مورد بعدی می تواند مربوط به بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی شما باشد که باید آن را نیز بررسی کنید که غذا یا شئ کوچکی به آن گیر نکرده باشد.
 3. مورد بعدی می تواند مربوط به فیلتر تخلیه ماشین ظرفشویی مدیا باشد؛ که این مورد را باید مرتبا تمیز کنید. جهت تمیز نمودن فیلتر تخلیه، می توانید از جوش شیرین و سرکه کمک بگیرید. به این صورت که جوش شیرین و سرکه را داخل ماشین ظرفشویی ریخته و دستگاه را روشن کنید تا بدون ظرف کار کند و فیلتر تخلیه را تمیز کند.
 4. مشکل بعدی ممکن است از بی کیفیت بودن مواد شوینده ای باشد که برای شست و شوی ظروف از آنها استفاده می کنید.
 5. گاهی ممکن است به اندازه کافی شوینده درون مشاین ظرفشویی مدیا نریخته باشید. لذا انتظار تمیز شدن تمامی ظروف را نیز نداشته باشید.
 6. در قدم بعدی باید حتما برنامه درستی را برای شست و شوی ظروف انتخاب کنید. حتما با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی مدیا این موارد را بررسی کنید که به شمکل نخورید.
 7. و مورد آخر نیز ممکن است مربوط به میزان فشار آب مصرفی باشد که باید حتما فشار آب را چک کنید.

اگر تمامی موارد بالا را چک کردید ولی همچنان ماشین ظرفشویی شما، ظروفتان را به درستی شست و شو نمی داد؛ با زنجان سرویس جهت تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی مدیا در زنجان

علت بوی بد در ماشین ظرفشویی مدیا چیست؟

گاهی ممکن است متوجه شوید که ماشین ظرفشویی مدیا بوی بدی از خود تولید می کند و از انجایی که ممکن است این بو بسیار منزجر کننده باشد و ظروف شما نیز هنگام شست و شو بو بگیرد؛ لازم است با مراجعه به مراکز تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان به حل این مورد بپردازید. از جمله مواردی که در تولید این بو نقش دارند، شامل:

 • ممکن است علت این موضوع، مسدود شدن فیلتر کف، پمپ تخلیه و یا شیلنگ خروجی باشد. لذا مرتبا آنها را تمیز کنید.
 • مرتبا به تمیز کردن ماشین ظرفشویی مدیا بپردازید.
 • برای از بین رفتن کامل بودف ماشین ظرفشویی مدیا را بدون ظرف درون آن، روشن کرده و اجازه دهید تا یم دور کامل را روشن بماند تا بوی بد رفع شود.

جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان با شماره تلفن های ۰۲۴۳۳۳۶۴۵۰۷تماس حاصل فرمایید.

 

مناطق تحت پوشش و نمایندگی ظرفشویی مدیا در زنجان

تعمیرات ظرفشویی مدیا در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ظرفشویی مدیا | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی مدیا در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات ظرفشویی مدیا در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر ظرفشویی در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.