امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان | خدمات مرکزی

برند جنرال الکتریک (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای جنرال الکتریک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

یکی از ابزارهای خانگی محبوب و پرکاربرد در زندگی های امروزی، مایکروفر یا سولاردام است. مایکروفر برای پخت و پز و گرم نمودن غذا کمک زیادی می کند و نیاز نیست زمان زیادی را در آشپزخانه صرف کنیم. بنابر این کاملا عادی است که معیوب شدن این دستگاه قسمت از زندگی ما را مختل کند. در این شرایط مجبور می شویم دستگاه را به نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان بسپاریم. نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان تعمیرکاران ماهر خود را اعزام می کند.

خدمات تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

گرم نشدن و نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان


علت های بسیاری برای گرم نشدن غذا در دستگاه وجود دارد. بعضی از این علت ها را خودتان بدون احتیاج به نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان هم می توانید بررسی کنید. زمانی که مصرف انرژی زیاد شود قدرت مایکروفر پایین می آید. برخی از غذاها زمان گرم شدن باعث می شوند منافذ مایکروفر بسته شود و گرما به خوبی منتقل نشود. زمانی که چربی غذای شما بالا باشد گرما به خوبی منتقل نمی شود. وقتی حجم غذای زیادی را داخل مایکروفر قرار دهید گرما به غذا نمی رسد. در این شرایط باید برای تعمیر شدن دستگاه به نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان مراجعه کنید.

جرقه زدن و نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان


جرقه زدن در مایکروفر موضوعی کاملاً طبیعی است و قسمتی از آن به شیوه استفاده ما ارتباط دارد. به عنوان نمونه ظروف فلزی سبب به وجود آوردن بی نظمی در کارکرد الکترونها می شود وقتی در دستگاه جرقه ای احساس کردید درب مایکروفر را باز کنید و فلز را بیرون قرار دهید. لذا که ادامه آن امکان دارد سبب آتش سوزی مایکروفر شود. توجه کنید! تحت هیچ شرایطی بشقاب غذا را با قاشق و چنگال داخل مایکروفر قرار ندهید. بودن تکه های غذا در دستگاه و خشک شدن آن ها باعث ایجاد جرقه می شود همیشه مایکروفر خود را نظافت کنید. اما اگر تمامی مراحل را طی کرده اید و دستگاه شما درست نشد از یک تعمیرکار از نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان بخواهید دستگاه شما را تعمیر کند. نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان عیب دستگاه شما را مشخص خواهد کرد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

روشن نشدن و نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان


روشن نشدن مایکروفر جنرال الکتریک علت های گوناگونی دارد شما باید برای رفع این مشکل دستگاه را به نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان بسپارید. ایراد دستگاه بدون شک مشکلات برقی دارد که روشن نمی شود. مشکلات برقی ممکن است از پریز برق و سیم و دوشاخه مایکروفر باشد. قفل کودک هم اگر فعال باشد دستگاه را روشن می‌کند. امکان دارد برد دستگاه شما خراب شده باشد. در آخر احتمال هم دارد فیوز حرارتی ماکروفر شما شده باشد و همین روشن نشدن دستگاه  بدون شک کلی وقت شما را اتلاف کرده است، بنابراین برای حل شدن مشکل مایکروفر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان بسپارید تا دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند.

صدای زیاد از مایکروفر


بعضی مواقع پیش می آید که از مایکروفر صدای زیاد ایجاد می شود در این شرایط باید سینی دستگاه را بررسی کنید امکان دارد در جای مناسبی قرار نگرفته باشد. یا این که زیر آن ذرات غذا گیر کرده باشند. موتور گردان سینی را هم بررسی کنید ممکن است به درستی چرخش نداشته باشد. در آخر امکان دارد انباره دستگاه نیم سوز یا سوخته باشد. حتماً این مشکل را با نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان در میان بگذارید.

مرکز تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

سخن پایانی

هر زمان دستگاه شما دچار عیب و ایرادهایی شد برای خود چالش بزرگی ایجاد نکنید، خراب شدن هر دستگاهی مخصوصا مایکروفر طبیعی است. برای تعمیر دستگاه خود با نمایندگی تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان

تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر جنرال الکتریک | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر جنرال الکتریک در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.