امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر ویرپول در زنجان | خدمات مرکزی

برند ویرپول (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر ویرپول در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر ویرپول (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای ویرپول باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

 نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان

ویرپول از برندهای معروف در ساخت مایکروفر است. بسیاری از افراد از این مدل مایکروفر در آشپزخانه برای گرم کردن غذا یا پخت و پز بهره می برند. در صورتی که افراد نحوه استفاده از مایکروفر را ندانند می توانند سبب صدمه رساندن به برخی از قطعات دستگاه شوند. لازم است در صورت بروز هر گونه عیب با نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان

 خرابی های متداول در دستگاه مایکروفر ویرپول و تعمیرات آن

 بسیاری از خرابی هایی که در اغلب مایکروفرها بروز می کنند بسیار شایع هستند و برای بسیاری از کاربران به وجود می آیند. در زیر به بعضی از این نقایص در دستگاه مایکروفر اشاره می نماییم:

  • دود کردن مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان

 اگر بوی دود از مایکروفر ویرپول استشمام می کنید باید بدانید که یکی از علل این رخداد می تواند چرب بودن و کثیفی های سطوح درونی دستگاه باشد. بنابراین لازم است که با دقت تمام تمام سطوح درونی دستگاه را تمیز کرده و این اشکال را برطرف نمایید. اگر مشکل همچنان باقی بود لازم است که با تعمیرکار نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان تماس بگیرید.

 در نظر داشته باشید که دود کردن مایکروفر می توان به دلیل نیم سوز شدن خازن ها یا مقاومت ها رخ بدهد. همچنین این امکان وجود دارد که موتور گردان خراب باشد. اگر برد دستگاه دچار اتصالی باشد نیز سبب ایجاد بوی دود می شود. باید بدانید که اگر مدارات داخلی یا سیم کشی در دستگاه اتصالی کرده باشند نیز می توانند سبب بروز این مساله شوند.

 

  • باز نشدن درب دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان

اگر درب مایکروفر بسته شده و باز نمی شود لازم است که میکرو سوییچ های درب یا قفل مورد بررسی قرار بگیرند. لازم است که بررسی دقیق این عیب توسط تعمیرکار انجام شود.

مراکز تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان

  • حرکت نکردن سینی مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان

 اگر سینی مایکروفر نمی چرخد غذا به طور یکنواخت داغ نمی شود. باید بدانید که چرخیدن سینی که درون مایکروفر است به علت موتور چرخنده ای است که در بخش زیری سینی قرار دارد. برای این که دلیل این اختلال را بتوان به درستی تشخیص داد لازم است که در گام اول دستگاه را از برق خارج نمایید و پنل پایین آن را باز کرده و موتور دستگاه را با یک مولتی متر ارزیابی نمایید. این کار باید توسط کارشناس نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان انجام شود.

 لازم است بدانید که در اغلب موارد حرکت نکردن سینی مایکروفر می تواند به دلیل قرار دادن ظرف های بزرگ داخل دستگاه باشد. بنابراین باید از ظروفی استفاده نمایید که ابعاد مناسبی داشته باشند. اگر ظرف دارای اندازه مناسبی نباشد لبه های آن در دیواره های دستگاه برخورد می کند و اجازه حرکت به صفحه گردان را نمی دهد.

  • خرابی لامپ مایکروفر

 اگر لامپ مایکروفر روشن نمی شود می توانید برای تعمیر آن به نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان مراجعه نمایید. لامپ مایکروفر از بخش های مهم دستگاه است؛ زمانی که درب را باز می کنید این لامپ بایستی روشن شود. باید بدانید که لامپ دستگاه در صورت سالم بودن باید در حین پروسه پخت و پز روشن بماند. بنابراین اگر لامپ سوخته است می توانید با خرید یک لامپ نو مشکل را برطرف سازید. چنان چه نور لامپ کم شده است باید ایراد را در اتصال های دستگاه بررسی نمایید.

نتیجه گیری

 در این مقاله درباره برخی از عیوبی که ممکن است برای مایکروفر ویرپول به وجود بیاید صحبت کردیم. برای برطرف شدن هر گونه نقص فنی لازم است که با تعمیرکاران نمایندگی تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان تماس بگیرید تا تیم تخصصی به محل مورد نظر شما فرستاده شود.

خدمات تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر ویرپول در زنجان

تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر ویرپول | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر ویرپول در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر ویرپول در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.