مراحل ثبت درخواست تعمیرات یخچال و ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات یخچال و ساید بای ساید در زنجان| تعمیر ، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه زنجان سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال و ساید بای ساید در زنجان ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات یخچال و ساید بای ساید در زنجان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

تعمیرات یخچال در زنجان

۱۰ دلیل انتخاب نمایندگی تعمیرات یخچال و ساید بای ساید در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیرات یخچال و ساید بای ساید در زنجان

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

۱۰– ایاب و ذهاب رایگان در صورت سرویس و تعمیرات کولر گازی

(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار ۳۵۰۰۰ تومان می باشد).

 دلایل عمده مشتریان جهت تعمیرات یخچال و ساید بای ساید در زنجان :

مشکلات معمولی که ممکن است برای یخچال و ساید بای ساید پیش بیاید می تواند یکی از موارد زیر باشد:

یخچال فریزر سرما ندارد

یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.

واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.

یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.

یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.

کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.

یخچال دچار یخ زدگی شده باشد

.مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای یخچال فریزر شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی یخچال فریزر و یا ساید شما اعزام شود.

نمایندگی تعمیرات یخچال در زنجان

تعمیر یخچال در زنجان

یخچال یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز در آشپزخانه است که به صورت ۲۴ ساعته روشن است و قلب آشپزخانه به حساب می‌آید. یخچال هم مانند هر وسیله برقی دیگری ممکن است دچار مشکل شود و به دلیل وزن بالای یخچال معمولا تعمیر آن در محل صورت می‌گیرد و نیاز به تعمیرکار تخصصی یخچال دارد. برای تعمیر یخچال در زنجان از نمایندگی‌ها و مراکز معتبر کمک بگیرید تا تعمیر یخچال منزلتان توسط کارشناسان دوره دیده و با تجربه انجام شود.

۱۰ دلیل برای تعمیر یخچال در نمایندگی زنجان سرویس

 • به کارگیری نیروها با سابقه کاری حداقل ۸ سال و دارای تخصص کافی
 • تکنسین‌ها آموزش دیده هستند و با زبان انگلیسی آشنایی دارند
 • اولویت آن‌ها تعمیر قطعه به جای تعویض آن است
 • در کمترین زمان و مطابق با زمان انتخابی شما در محل شما حاضر می‌شوند
 • هزینه دریافتی جهت تعمیر مطابق با قیمت‌های تعیین شده توسط اتحادیه و نهادهای نظارتی است
 • برای قطعات تعویضی وخدمات دریافتی گارانتی ارائه می‌شود.
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصلی
 • در برخی نمایندگی‌ها ارائه خدمات به صورت شبانه‌روزی وجود دارد و هر زمان مشکلی برای یخچال ایجاد شود می‌توانید با این مراکز تماس بگیرید
 • تمامی تعمیرات در محل انجام می‌شود

این دلایل از مزایای استفاده از مراکز مجاز جهت تعمیر یخچال و ساید بای ساید در زنجان می باشد.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال در زنجان

مشکلات عمده‌ای که برای یخچال ایجاد می‌شود و تعمیر یخچال در زنجان

لیستی از بیشترین مشکلات ایجاد شده برای یخچال در زیر آورده شده است که می‌توانید با بررسی آن‌ها با این مشکلات آشنا شوید و در صورت بروز هر یک از این علائم با مراکز تعمیر یخچال در زنجان تماس بگیرید.

 • خرابی و مشکل در کمپرسور
 • نشتی گاز یخچال
 • خنک نشدن یخچال مثل سابق
 • نیاز به تعویض فیلتر یخچال
 • ایجاد برفک در یخچال‌های بدون برفک
 • آب دادن داخل یخچال
 • مشاهده نشتی آب بیرون از یخچال
 • گرم شدن بیش از اندازه موتور یخچال
 • کار نکردن درست یخ‌ساز
 • شنیدن صداهای عجیب و نامتعارف از یخچال
 • خراب و فاسد شدن مواد غذایی در یخچال زودتر از موعد
 • تغییر زیاد دمای یخچال هنگام باز و بسته شدن در
 • خراب شدن لاستیک در یخچال و بسته نشدن کامل در
 • مصرف غیر متعارف برق

 

اجزای تشکیل دهنده یخچال

برای آشنایی با یخچال به عنوان عضو جذاب و کاربردی در آشپزخانه به معرفی اجزای یخچال پرداختیم. یخچال شامل اجزای زیر است.

 • ترموستات
 • کندانسور
 • اواپراتور
 • گاز یخچال
 • کمپرسور

با بروز مشکل در هر یک از این اجزا کارکرد یخچال دچار اختلال می‌شود و باید تعمیر شود.

ترموستات یخچال

ترموستات یخچال همان رله کنترل کننده خودکار دما است که در تمام یخچال‌ها وجود دارد. وظیفه این قطعه ثابت نگه داشتن دمای داخلی یخچال است. ترموستات به کمپرسور فرمان شروع فعالیت را می‌دهد. کمپرسورشروع به کار می‌کند و دمای یخچال پایین می‌آید.

 هنگامی که به دمای تعیین شده برای ترموستات رسید دستور خاموش شدن کمپرسور توسط رله یا همان ترموستات به کمپرسور فرستاده می‌شود و کمپرسور خاموش می‌شود. این مرحله بیان‌کننده روش کار کردن رله و سیستم خنک کننده یخچال است. متخصصان تعمیر یخچال در زنجان با عیب یابی و چک کردن توموستات یخچال مشکلات تنظیم دمای یخچال را برطرف می‌کنند.

 

تعمیر یخچال در زنجان

کندانسور یخچال

کندانسور همان رادیاتور خنک کننده یخچال است که برعکس اواپراتور کار می‌کند. گاز مبرد که باعث خنک شدن یخچال می‌شود و فرئون نام دارد توسط کمپرسور با فشار زیاد وارد کندانسور می‌شود. در کندانسور با کاهش دما این گاز به مایع تبدیل می‌شود. در کندانسور عمل خنک شدن گاز مبرد توسط فرایند چگالش صورت می‌گیرد.

در ادامهگاز خنک کننده با دما و فشار زیاد از لوله رفت کمپرسور به کندانسور وارد می‌شود. در این مرحله گاز داغ شده است و باید توسط کندانسور حرارت خود را به محیط انتقال دهد و قبل از وارد شده به فیلتر خشک کننده و لوله مویی به مایع تبدیل شود.

تعمیریخچال و ساید بای ساید در زنجان: اواپراتور یخچال

اواپراتور یکی از قطعات تشکیل دهنده یخچال برای سرما سازی است. اواپراتور متشکل از لوله‌های مارپیچی است که سطوح انتقال حرارت هستند. گاز یا مایع خنک کننده داخل این لوله‌ها جریان دارد و این موضوع باعث ایجاد سرما می‌شود. اواپراتور در اندازه و شکل‌های مختلف و متناسب با سایز ومدل یخچال ساخته می‌شود. در صورت بروز مشکل در این قسمت یخچال سرمای معمول خود را از دست می‌دهد و برای رفع نقص این مشکل متخصص تعمیر یخچال در زنجان با بررسی اواپراتور و چک کردن مسیر لوله‌ها این قطعه را عیب‌یابی می‌کند.

کمپرسور یخچال

کمپرسور همان موتور یخچال است و یکی دیگر از قسمت‌های اساسی یخچال به شمار می‌رود. کمپرسور گاز تبریدی را در اطراف سیستم می‌چرخاند و سرما ایجاد می‌کند.

نقش گاز در عملکرد خوب یخچال

گاز یخچال یک سیال است که نقش خنک سازی را در انواع یخچال ایفا می‌کند. این گاز می‌تواند متشکل از چند گاز شیمیایی و یا به صورت یک گاز واحد تهیه شده باشد. هر یخچال به وسیله چرخه فشرده سازی بخار فرایند خنک سازی را انجام می‌دهد.

انواع فن در یخچال

فن در انواع مختلف وجود دارد. یخچال‌های قدیمی یک فن داشتند ولی امروزه بین ۱ تا ۴ فن برای یخچال به کار می‌رود. یکی از فن‌ها، فن داخلی است که در بدنه یخچال نصب می‌شود و هوای داخل یخچال را به جریان می‌اندازد. فن دوم فن کندانسور است که کندانسور را خنک می‌کند. فن سوم فن اواپراتور است که در فریزر نصب می‌شود و در خنک سازی فریز نقش اساسی دارد. فن چهارم فن کمپرسور است که با به جریان انداختن هوا در بین سیم‌پیچ‌های کمپرسور آن را خنک می‌کند.

از جمله دلایلی که باعث خراب شدن فن می‌شود نوسانات برق و کثیفی فن است. در صورت خرابی فن متخصص تعمیر یخچال در زنجان با بررسی برق و چک کردن نوسان آن و همچنین بررسی ظاهر فن و در صورت نیاز روغن کاری قسمت میل شفتی فن این قطعه را عیب‌یابی و در صورت نیاز تعویض می‌کند.

عملکرد یخچال به زبان ساده

وقتی با اجزای تشکیل دهنده یخچال آشنا شویم و همین‌طور از نحوه عملکرد یخچال اگاه باشیم راحتتر می‌توانیم ایرادات ایجاد شده برای یخچال را درک کنیم. هرچند عیب‌یابی یک کار تخصصی است و نیازمند آموزش دیدن و داشتن تجربه است و بهتر است برای تعمیر یخچال در زنجان از متخصصان دوره دیده این کار کمک بگیرید. اما درک درست عملکرد یخچال به ما در شناخت از این وسیله جذاب و کاربردی در منزل کمک می‌کند.

تعمیرات یخچال در زنجان

فرایند کار یخچال بسیار ساده است. شروع فرایند توسط کمپرسور است که مانند پمپ عمل می‌کند. در یخچال سیکل تکراری تبدیل گاز به مایع و برعکس انجام می‌شود. تبدیل مایع به گاز نیاز به جذب گرما از داخل یخچال دارد. هر بار که در یخچال باز می‌شود هوا وارد یخچال می‌شود.

هوا رطوبت دارد و این رطوبت به آب تبدیل می‌شود. این آب باید به جایی منتقل شود. چگالش در یخچال در پنل پشتی انجام می‌شود که سردتر از سایر قسمت‌های یخچال است. آب ایجاد شده توسط سوراخ تعبیه شده در یخچال که به آن سوراخ تخلیه می‌گویند از یخچال خارج می‌شود. در قسمت فریزر این آب به برفک تبدیل می‌شود.

هزینه تعمیر یخچال در زنجان

یخچال یکی از وسایل پرکاربرد و بسیار ضروری در آشپزخانه است. با انتخاب یک یخچال خوب و نگهداری مناسب از آن طول عمر این وسیله جذاب و ارزشمند افزایش می‌یابد. سرویس دوره‌ای و تعویض فیلتر نقش بسیار کلیدی در عملکرد بهتر یخچال دارد. در صورت بروز مشکل برای یخچال بهتر است خودسرانه اقدام نکنید و از متخصصان تعمیر یخچال و ساید بای ساید در زنجان کمک بگیرید و از نظر کارشناسانه و تجربه این افراد برای رفع مشکل استفاده کنید.

مرکز زنجان سرویس در تمامی برندهای موجود در بازار نظیر ال جی، سامسونگ، امرسان، بوش، دوو، جنرال الکتریک آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

 

 

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس


در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات یخچال و ساید بای ساید زنجان سرویس از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

مناطق تحت پوشش

تعمیرات یخچال و ساید بای ساید در زنجان در مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map