مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر آاگ در زنجان | خدمات مرکزی

برند آاگ (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر آاگ در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر آاگ (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای آاگ باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

 

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر آاگ در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان

 مایکروفر آاگ یکی از برندهای معروف در تولید و ساخت مایکروفر است. در نظر داشته باشید که کاربران باید نحوه استفاده از این دستگاه را به خوبی بدانند. زیرا استفاده غیر اصولی و نادرست از مایکروفر سبب می شود تا برخی از قطعات دستگاه خراب شوند. در صورتی که با هر گونه اختلال در مایکروفر آاگ رو به رو شدید لازم است که با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان تماس بگیرید.

خدمات تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان

 برخی ایرادات رایج در دستگاه مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان

بعضی از مشکلاتی که در مایکروفرها پیش می آید بسیار رایج هستند. در زیر به چند مورد از این خرابی ها اشاره می کنیم:

  • مایکروفر غذا را گرم نمی کند

 ممکن است با وجود این که تنظیمات دستگاه را به درستی اعمال کرده اید اما مایکروفر شما غذا را به خوبی گرم نمی کند. زمانی که این اشکال پیش می آید بایستی چند قطعه در دستگاه مورد ارزیابی قرار بگیرند. توجه داشته باشید که خازن و دیود قطعاتی هستند که باید توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان چک شوند تا در صورت خرابی تعویض یا تعمیر شوند. به علاوه باید برد اصلی و لامپ نیز در دستگاه به صورت کامل بررسی شوند و در صورتی که نیاز به تعمیر داشتند این کار به صورت تخصصی انجام شود.

مراکز تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان

  • لامپ مایکروفر کار نمی کند و نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان

 خرابی لامپ مایکروفر از مشکلات متداول در مایکروفر است. اگر لامپ دستگاه کم نور شده است و یا چشمک می زند و یا اصلا روشن نمی شود نشان دهنده این است که این قطعه خراب است و نیاز به تعمیر دارد. در نظر داشته باشید که راه های تعمیر هر یک از این ایرادات متفاوت است. چنان چه لامپ روشن نمی شود به این معنی است که سوخته است؛ لذا باید با لامپ نو تعویض شود. اگر نور لامپ کم است لازم است که یک سری تنظیمات بر روی دستگاه انجام شود. چنان چه لامپ به صورت چشمک زن درآمده است بهتر است که تعویض انجام گیرد.

  • خاموشی ناگهانی مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان

بعضا پیش می آید که دستگاه مایکروفر در حین کار به صورت ناگهانی خاموش می شود. برای این که این نقص به درستی برطرف شود لازم است که چند قطعه مایکروفر چک شوند. در صورت بروز این مشکل اولین کاری که متخصص نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان انجام می دهد این است که میکروسوییچ های درب مایکروفر را بررسی می کند؛ اگر این قطعات بسته یا باز بودن درب دستگاه را به درستی تشخیص ندهند لازم است که تعویض شوند. در گام بعدی لازم است که برد اصلی دستگاه مورد ارزیابی قرار بگیرد. همچنین اگر کلیدهای مایکروفر یا صفحه لمسی تخریب شده اند لازم است که تعمیر شوند.

مرکز تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان

  • نچرخیدن سینی گردان در مایکروفر آاگ

 اگر سینی گردان در مایکروفر حرکت نمی کند لازم است که علت این مساله را پیدا کرد. در اغلب موارد این مشکل مربوط به موتور مایکروفر است. در این جا لازم است که این قطعه را به درستی بررسی کرد. در صورتی که اختلالی در آن ایجاد شده است باید تعمیر یا تعویض شود. به دلیل این که این قطعه گران است تعمیرکاران نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان ابتدا درصدد تعمیر آن برمی آیند. در صورتی که نتوان با تعمیر ایراد را برطرف کرد لازم است که موتور عوض شود.

نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد خرابی های مرسوم در مایکروفر آاگ مطالبی بیان کردیم. لازم است در صورت به وجود آمدن هر مشکل با نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز، با دقت ایراد دستگاه را پیدا کنند و درصدد تعمیر آن بربیایند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر آاگ در زنجان

تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر آاگ | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر آاگ در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر آاگ در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.