امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر هاردستون در زنجان | خدمات مرکزی

برند هاردستون (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر هاردستون در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر هاردستون (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای هاردستون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر هاردستون در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان

 هاردستون نام برندی معتبر در تولید دستگاه مایکروفر است. قطعات تشکیل دهنده مایکروفر هاردستون دارای کیفیت خوبی هستند و می توانند تا سال های طولانی به کار خود ادامه دهند. در نظر داشته باشید اختلال در هر یک از بخش های دستگاه می تواند عملکرد کلی مایکروفر را با مشکل رو به رو کند. بنابراین لازم است در صورت بروز هر گونه مشکل با نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان تماس بگیرید تا تیم متخصص به محل مورد نظر شما اعزام شوند و به بررسی مشکل ایجاد شده بپردازند.

نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان

 برخی از مهم ترین ایرادات در دستگاه مایکروفر هاردستون و تعمیر آن

 بسیاری از اشکالاتی که برای انواع مایکروفر به وجود می آید مشترک هستند. بنابراین تعمیرکارانی که در زمینه تعمیرات مایکروفر به اندازه کافی تخصص دارند می تواند به راحتی ایرادات را رفع نمایند. در زیر به برخی از عیوبی که ممکن است در دستگاه مایکروفر پیش بیاید اشاره می کنیم:

  • دستگاه مایکروفر خود به خود خاموش شود و نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان

 چنان چه مایکروفر به صورت ناگهانی خاموش شود می تواند به سبب پاره ای از علل باشد. برای مثال اگر درب مایکروفر ایراد داشته باشد و به خوبی قفل نشود این اشکال را ایجاد می کند. در صورتی که ایراد مربوط به درب مایکروفر نباشد لازم است که بخش های دیگر دستگاه مانند ترانسفورمر، خازن، سوییچ و فن موتور را بررسی کرد و علت خرابی را یافت. لازم است بدانید که تعمیر این قطعات نیاز به تخصص خاص دارد و درست کردن آن ها توسط خودتان می تواند خطرناک باشد. بنابراین حتما لازم است که با نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان تماس بگیرید.

  • حرکت نکردن سینی مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان

 اگر سینی مایکروفر نچرخد غذای شما در بخش هایی سرد می ماند و در بخش های دیگر می سوزد. زیرا گرمایی که باید توسط چرخش یکنواخت بر روی غذا اعمال شود به صورت یکسان توزیع نمی شود. در این جا امکان دارد که موتور دستگاه دچار نقص شده باشد. همچنین اگر سینی بر روی ریل ها به درستی سوار نشده باشد می تواند سبب ایجاد این اختلال در مایکروفر شود. در نظر داشته باشید که اگر نتوان موتور را تعمیر کرد لازم است که به تعویض آن پرداخت.

مراکز تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان

  • جرقه زدن مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان

باید بدانید که مشکل جرقه زدن دستگاه مایکروفر ایراد خیلی جدی نیست و می توان در اغلب موارد به راحتی آن را رفع کرد. یکی از عللی که سبب می شود تا مایکروفر جرقه بزند خرابی قفسه کابین دستگاه می باشد. در موارد دیگر ممکن است جنس ظرف از فلز یا آلومینیوم باشد؛ در این حالت لازم است که جنس ظرف ها را مناسب قرار دهید. در نظر داشته باشید که اگر قطعه دیود بسوزد نیز سبب بروز جرقه زدن در دستگاه می شود. لازم است برای بررسی تخصصی با نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان تماس بگیرید.

  • گریل مایکروفر به درستی کار نمی کند

 کار نکردن گریل مایکروفر نیز از موارد رایجی است که برای اغلب دستگاه های مایکروفر رخ می دهد. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید لازم است که قطعه های مختلفی مانند ترموستات، المنت و برد مایکروفر مورد بررسی قرار بگیرند. در این جا لازم است که از متخصصان نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان کمک بگیرید.

خدمات در نمایندگی تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان

نتیجه گیری

 در این مقاله در مورد برخی از اختلالاتی که امکان دارد برای دستگاه مایکروفر هاردستون رخ دهد مطالبی را بیان داشتیم. لازم است که در صورت خرابی هر قطعه و کار نکردن درست دستگاه با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان تماس بگیرید تا تکنسین های این مجموعه مشکل شما را به صورت تخصصی بررسی نمایند و به رفع آن بپردازند.

 

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر هاردستون در زنجان

تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر هاردستون | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر هاردستون در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر هاردستون در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.