امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر تکنوکیت در زنجان | خدمات مرکزی

برند تکنوکیت یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر تکنوکیت در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر تکنوکیت یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای تکنوکیت باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر تکنوکیت در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تخصصی تعمیرات مایکروفر در زنجان سرویس

 

پاسخ به سوالات متداول کاربران درباره تعمیرات مایکروفر آاگ

در ادامه، به برخی از سوالات متداول کاربران درباره تعمیرات مایکروفر تکنوکیت و پاسخ‌های آنها پرداخته شده است:
 

۱. مایکروفرم خاموش شده و کار نمی‌کند. چه باید کنم؟

 
اگر مایکروفر تکنوکیت خاموش شده و عمل نمی‌کند، ابتدا مطمئن شوید که آن را به درستی به برق وصل کرده‌اید و کابل برق سالم است. همچنین، بررسی کنید که آیا درب مایکروفر به درستی بسته شده است، زیرا در صورت بسته نشدن درب، مایکروفر عمل نخواهد کرد. اگر این مشکل‌ها حل نشد، بهتر است با خدمات پس از فروش تکنوکیت تماس بگیرید تا مشکل را بررسی و رفع کنند.
 

۲. مایکروفرم غذا را به درستی گرم نمی‌کند. چه مشکلی ممکن است وجود داشته باشد؟

 
اگر مایکروفر تکنوکیت غذا را به درستی گرم نمی‌کند، ممکن است دلایل زیر داشته باشد:
– تنظیمات زمان و توان: مطمئن شوید که زمان و توان مایکروفر به درستی تنظیم شده است و با مقدار مورد نیاز غذا سازگار است.
– محل قرارگیری غذا: غذا را در محل مناسبی در مایکروفر قرار دهید تا بتواند به طور یکنواخت گرم شود.
– عیب فن خنک‌کننده: اگر فن خنک‌کننده مایکروفر مشکل دارد، ممکن است گرمای مناسب به غذا منتقل نشود. بهتر است با خدمات تعمیر تکنوکیت تماس بگیرید تا مشکل را بررسی و رفع کنند.
 

۳. مایکروفرم صداهای غیرعادی تولید می‌کند. چه باید کنم؟

 
صداهای غیرعادی در مایکروفر تکنوکیت ممکن است ناشی از مشکلات فن خنک‌کننده، پره‌های فن، یا قطعات دیگر باشد. در این صورت، بهتر است با خدمات تعمیر تکنوکیت تماس بگیرید تا تکنسین مشکل را بررسی و رفع کند.
 

۴. درب مایکروفر تکنوکیت به درستی بسته نمی‌شود. چه باید کرد؟

 
اگر درب مایکروفر تکنوکیت به درستی بسته نمی‌شود، ممکن است برخی از دلایل زیر وجود داشته باشد:
– موانع در محیط درب: مطمئن شوید که هیچ موانع یا ذرات بین درب و بدنه مایکروفر وجود ندارد که از بسته شدن درب جلوگیری می‌کند.
– بررسی محل قرارگیری درب: مطمئن شوید که درب به درستی قرار می‌گیرد و هیچ تغییر یا آسیبی به درب یا بدنه مایکروفر رخ نداده است.
– عیب در مکانیسم قفل درب: اگر همه این اقدامات نتیجه ندهند، بهتر است با خدمات تعمیر تکنوکیت تماس بگیرید تا مشکل را بررسی و رفع کنند.
 
اگر مشکل شما با این پاسخ‌ها حل نشد یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، بهتر است با خدمات پس از فروش تکنوکیت تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید. تکنسین‌های متخصص و با تجربه می‌توانند به شما کمک کنند و راهنمایی لازم را ارائه دهند.

هزینه خدمات تعمیر مایکروفر

خدمات تعمیر مایکروفر در زنجانهزینه خدمات تعمیر مایکروفر در زنجان
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر ۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولی از ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفر از ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفر از ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی از ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درباز ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفراز ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفراز ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

عضویت در خبرنامه زنجان سرویس

  • با عضویت در خبرنامه زنجان سرویس از ۱۵ درصد تخفیف ویژه خدمات این مرکز برخوردار شوید

نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان

یکی از پر مصرف ترین ابزارهای خانگی مایکروویو می باشد که هرروز از آن استفاده می شود، امروزه فقط از آن برای گرم نمودن غذا استفاده نمی کنند. مصرف زیاد مایکرویو امکان دارد روزی دچار مشکل شود. مرغوب ترین نوع این دستگاه هم روزی خراب خواهد شد. پیش از مراجعه به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان باید بدانید که در خیلی از اوقات رفع مشکل دستگاه در منزل ممکن نخواهد بود. اگر دانش و مهارت فنی ندارید تحت هیچ شرایطی دستگاه را به تنهایی تعمیر نکنید و آن را به نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان بسپارید.

تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان

روشن نشدن دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان


از علائم های شایع معیوب شدن مایکروویو روشن نشدن آن است. هنگامی که برای به کارگیری از مایکروفر خود رجوع می کنید پی می برید با وجود اینکه به برق وصل است اما روشن نمی شود، پنل صفحه کلید مایکروفر هنگامی که معیوب باشد همچین مشکلی را در دستگاه ایجاد می کند. تعمیرات این دست کاملا ساده و ارزان است اما حتما برای تعمیر آن را به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان واگذار کنید. اگر سیم مایکروفر خراب شده باشد برق را به موتور و  موتور نمی رساند که همین باعث روشن نشدن دستگاه می شود. به خاطر اینکه سیم کشی در اثر رطوبت از کار افتاده است. حتما برای رفع این مشکل با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان تماس بگیرید‌.

داغ شدن دستگاه و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان


هنگامی که برق به درستی در مایکروفر جریان پیدا نکند به این معنا که قطعه های دستگاه اگر برقی را دریافت نکنند، قطعات دچار سوختگی می شوند. معیوب بودن دماپا هم می تواند یکی از دلایل اصلی خراب شدن دستگاه و داغ شدن فراتر از حد آن شود. در این شرایط با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان تماس بگیرید. در آخر حتما سیستم خنک کننده دستگاه را به خوبی ارزیابی کنید. اگر احساس کردید خوب کار نمی کند اصلا از آن استفاده نکنید و آن را به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان بسپارید.

خدمات تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان

بوی بد مایکروفر و نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان


احساس می کنید مایکروفر شما بوی نا مطبوعی از آن می آید؟ این عیب دو دلیل دارد. ذرات غذا داخل دستگاه ریخته شده است و بوی بدی را ایجاد می کند. در این شرایط باید دستگاه خود را تمیز کنید تا مشکل رفع شود. اما اگر شما احساس می کنید از مایکروفر شما بوی سوختن پلاستیک می آید مایکروفر را خاموش کنید و آن را به نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان بسپارید. نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان فورا دستگاه شما را تعمیر می کنند.

خاموش شدن دستگاه پس از چند ثانیه


در زمان ایجاد چنین مشکلی باید سوئیچ درب را ارزیابی کنید که فراتر از حد داغ نشد یا به خاطر گرما خم نشده باشد. اگر همچین نشانه هایی را مشاهده نکردید با مولتی سنج پیوستگی سوئیچ را بررسی کنید. اگر سوئیچ پیوستگی نداشت حتما باید آن را عوض نمایید. در این شرایط نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان اشتباه بردن کنترل را علت معیوب شدن دستگاه می دانند. نخست باید قطعات را ارزیابی کرد و از درست بودن آن اطمینان حاصل نمود. حتی باید دکمه های روی صفحه کنترل را بررسی کنید . اگر برخی از دکمه ها معیوب نبودند باید برای عوض کردن پنل کنترل اقدام کنید.

مرکز تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان

سخن آخر

مایکروفر یکی از پر مصرف ترین ابزارهای خانگی است که مزیت های فراوانی هم دارد. در خیلی از مواقع مایکروفر به یاری شما می آید. اما برای مایکروویو  هم مانند دیگر ابزارهای امکان دارد مشکلی ایجاد شود و خوب کار نکند. در این صورت حتما باید با نمایندگی تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان تماس بگیرید.

نمایندگی تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس

نقد و بررسی مایکروفر تکنوکیت

به برخی از ویژگی‌ها و عملکرد مایکروفرهای تکنوکیت اشاره میکنیم:
 
1. طراحی و ظاهر: مایکروفرهای تکنوکیت با طراحی ساده و زیبا عرضه می‌شوند. آن‌ها از جنس‌های مقاوم و با کیفیت ساخته می‌شوند که قابلیت استفاده طولانی مدت را فراهم می‌کنند. طرح‌های آنها نیز با توجه به نیازهای کاربران توسعه یافته‌اند.
 
2. عملکرد و امکانات: مایکروفرهای تکنوکیت امکانات متنوعی را ارائه می‌دهند. از جمله امکانات مهم می‌توان به توان مایکروفر، تنظیم زمان و توان، برنامه‌های پخت خاص، تنظیم دما، صفحه نمایش الکترونیکی و سیستم‌های امنیتی اشاره کرد. همچنین، برخی مایکروفرهای تکنوکیت دارای تکنولوژی‌های پیشرفته مانند سیستم‌های تشخیص خودکار غذا و توزیع یکنواخت حرارت هستند.
 
3. قابلیت‌های پخت و پز: مایکروفرهای تکنوکیت از قابلیت‌های مختلفی برای پخت و پز غذا استفاده می‌کنند. برخی از مدل‌ها دارای برنامه‌های پیش‌فرض برای پخت غذاهای مختلف هستند که به کاربران کمک می‌کند تا به سادگی غذاهای مورد نظر خود را پخت کنند.
 
4. استفاده آسان: مایکروفرهای تکنوکیت دارای رابط کاربری ساده و آسانی هستند که به کاربران اجازه می‌دهد به راحتی از تمام امکانات و تنظیمات آنها استفاده کنند. صفحه نمایش الکترونیکی و کنترل‌های لمسی نیز از سهولت استفاده بهره‌برداری می‌کنند.
 
5. قیمت و ارزش: قیمت مایکروفرهای تکنوکیت معمولاً در محدوده قیمت متوسط قرار دارد و ارزش خوبی را نسبت به قیمت خود ارائه می‌دهد. البته، قیمت ممکن است بسته به امکانات و ویژگی‌های هر مدل متفاوت باشد.
 
 
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر تکنوکیت | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر تکنوکیت در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر تکنوکیت در زنجان

تعمیر مایکروفر تکنوکیت در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map