امتیاز دهید page

مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان 

  نمایندگی مایکروفر آرچلیک در زنجان | خدمات مرکزی

برند آرچلیک (AEG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه مایکروفر نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش زنجان سرویس به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

نمایندگی مایکروفر آرچلیک در زنجان با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر آرچلیک (AEG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر زنجان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرهای آرچلیک باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

دلایل انتخاب نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان :

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان 

۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما

۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان سرویس
مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر در زنجان

13 دلیل عمده مشتریان جهت تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان :

1 –  گرم نکردن مواد غذایی

2 –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –  باز نشدن درب مایکروفر

5 –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-  روشن شدن خودکار مایکروفر

12–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–  مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز زنجان سرویس

در صورت نیاز به تعویض قطعات، نمایندگی تعمیرات مایکروفر آرچلیک در زنجان از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.مجموعه زنجان سرویس برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان

اگر مایکروفر آرچلیک شما دچار ایراد شده است و نمی‌توانید از آن استفاده کنید به شما پیشنهاد می‌دهیم که این فایل راهنمای تعمیرات را با دقت مطالعه کنید. در این مطلب تعمیرکاران نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان تمامی تجربیات خود را در اختیار شما کاربران عزیز خواهند گذاشت تا بتوانید بدون معطلی به رفع مشکل بپردازید. البته اگر مشکل تخصصی بود بهتر است هرچه سریع‌تر با تکنسین مجرب تماس گرفته و مشکل را با آن‌ها در میان بگذارید تا از گسترش خسارت‌های وارده جلوگیری شود.

خدمات تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان

بررسی پر تکرارترین ایرادات مایکروفر در نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان

اگر مایکروفر شما دچار ایراد شده است، کافیست یک تماس با نمایندگی تعمیر مایکروفر در زنجان بگیرید تا تکنسین‌های مجرب و کار آزموده به سرعت به محل شما اعزام شوند. البته گاهی مشکلات پیش آمده به سادگی توسط خود شما قابل رفع می‌باشد. به همین دلیل در ادامه به بررسی چند مورد از ایرادات مایکروفر آرچلیک خواهیم پرداخت.

نچرخیدن گریل یا صفحه گردان مایکروفر آرچلیک

یکی از ایرادات پر تکرار و رایج مایکروفر، نچرخیدن صفحه گردان آن است. مهم‌ترین دلیل این ایراد می‌تواند کثیف شدن و جرم گرفتن قطعه گرداننده صفحه باشد.

برای عیب یابی صفحه گردان را برداشته و زیر آن را کاملا تمیز کنید.گیر کردن غذا در این قسمت می‌تواند موجب گیر کردن صفحه گریل شود بنابراین فضای داخلی مایکروفر باید به طور منظم نظافت شود.

مشکل بعدی می‌تواند عدم اتصال صحیح بین موتور و دنده صفحه گردان باشد. همچنین ممکن است موتور چرخ دنده آسیب دیده باشد. برای رفع مشکل از نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان بخواهید دستگاه را بررسی کند و اگر هر یک از موارد ذکر شده ایراد داشت آن را تعویض نماید.

مراکز تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان

رفع مشکل جرقه زدن مایکروفر توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان

جرقه زدن دستگاه خطرناک است و باید فورا دلیل آن پیدا شود. ممکن است ذرات غذا بر روی مگنترون جا مانده باشد یا یک ظرف فلزی درون مایکروفر قرار گرفته باشد‌.

برای عیب یابی ابتدا دستگاه را از برق کشیده و فورا با نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان تماس بگیرید.

از تکنسین بخواهید دستگاه را از لحاظ عملکرد الکتریکی بررسی کند. همچنین بررسی کنید که ذرات غذا درون مایکروفر باقی نمانده باشد.

توجه داشته باشید که استفاده از ظروف فلزی درون مایکروفر می‌تواند موجب جرقه زدن دستگاه بشود.

خاموش شدن مایکروفر آرچلیک

اگر مایکروفر شما وسط کار خاموش می‌شود، نیاز به بررسی توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان دارد.

تکنسین ابتدا قفل درب را بررسی می‌کند، زیرا ایراد در قفل درب موجب عدم شروع به کار دستگاه خواهد شد. سپس فن موتور را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض می‌نماید. همچنین ترانسفرمر و تاچ پد باید بررسی شود.

مرکز تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان

روشن نشدن لامپ درون مایکروفر آرچلیک

اگر لامپ دستگاه روشن نمی‌شود ممکن است دلیل آن سوختن لامپ باشد. همچنین ممکن است تنظیمات داخلی دستگاه به هم ریخته باشد. بنابراین لازم است از نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان بخواهید آن را بررسی و عیب یابی کند.

گرم نشدن غذا در مایکروفر آرچلیک

چنان چه متوجه شدید غذا در مایکروفر به خوبی گرم نمی‌شود ممکن است دیود دستگاه مشکل داشته باشد. برای تعمیر یا تعویض این قطعه باید حتما از نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان کمک بخواهید. همچنین مگنترون و سوئیچ درب دستگاه باید بررسی و در صورت لزوم تعویض گردد.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل طبق نظر نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان

اگر مایکروفر شما دچار مشکلاتی از قبیل خاموش شدن ناگهانی یا جرقه زدن شده است پس از مطالعه این راهنما باید بتوانید مشکل را برطرف کنید. اما اگر مشکل ادامه داشت بهتر است از نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان کمک بخواهید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان

مناطق تحت پوشش و نمایندگی مایکروفر آرچلیک در زنجان

تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان  | مرکز تعمیرات زنجان سرویس به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر زنجان، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

شماره تماس :

02433364507

02433364507

map
چرا زنجان سرویس را برای تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان انتخاب کنیم ؟
بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات در زنجان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر آرچلیک | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
مراحل ثبت درخواست تعمیر مایکروفر آرچلیک در زنجان چگونه است ؟
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیرات مایکروفر آرچلیک در زنجان چقدر است ؟
هزینه تعمیر مایکروفر در زنجان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
در صورت ناراضی بودن از خدمات ارائه شده چگونه باید پیگیر شویم؟
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات این مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.